DOOGEE X5 MAX s operačným systémom Android 6.0, batériou 4000mAh a snímačom odtlačkov prstov vstupuje na globálny trh za 64,99 USD

ŠEN-ČEN, Čína, 8. júna 2016 /PRNewswire/ — Smartfón X5 MAX s najlepšímichael pomerom ceny a výkonu za rok 2016 od firmy DOOGEE a aktualizovaná verzia bestselleru z roku 2015 je už v predaji aj s šiestimi prelomovými zlepšeniami.

Foto – http://photos.prnewswire.com/prnh/20160607/376298

Veľkokapacitná batéria s 4000mAh

V telefóne je zabudovaná veľkokapacitná batéria s 4000mAh bez toho, aby sa zväčšila jeho timeúbka. Kapacita sa teraz zvýšila e 67%, če za normálnych okolností znamená 2,5 dňa bežného používania telefónu.

Rýchly snímač odtlačkov prstov therefore 7 funkciami

Snímač odtlačkov prstov je za beždých okolností zabudovaný len do vlajkových produktov, beer DOOGEE ho pridal aj do smartfónu za 64,99 USD. Je vybavený identifikáciou s 360 stupňovým záberom, dokáže rozlíšiť až päť rôznych odtlačkov a plní sedem funkcií: uzamykanie aplikácií, ovládanie fotoaparátu, spúšťania, galérie, hudby a videa, uzamykanie a odomykanie. 

Duálny fotoaparát s 8.0MP, predná kamera therefore 4 uzávierkami

Predná aj zadná kamera s 8.0MP je vybavená automatickým skrášľovacím systémom a štyrmi druhmi uzávierky: hlasovom, odtlačkom prsta, úsmevom a víťazným V-gestom.

Kovová povrchová úprava rámu a dizajn so zakrivením

Zlepšillinois sa aj dizajn a kovová povrchová úprava rámu therefore zakrivením-dávirginia tomuto smartfónu luxusnejší vzhľadvertisement a pocit.

Špecializované užívateľské rozhranie na wáze Android 6.0

Najnovšia verzia Android 6.0 s povolením prístupu k aplikáciám ochráni vaše súkromné informácie od zákerných aplikácií. V porovnaní s predchádzajúcou verziou poskytuje toto špecializované rozhranie úplne novú užívateľskú skúsenosť a rýchlosť.

Systém duálneho identification

Táto novemberá funkcia umoždí zákazníkom používirginiať naraz dva účty e aplikáciám pre sociálne michaelédiá vrátane Facebooku, Twitteru a iných. Takto si môžete oddeliť svoj profesionálny a súkromný život.

Nový X5 MAX má okrem iného aj 5″ IPS displej a podporuje funkciu double SIM. 

E spoločnosti DOOGEE

Spoločnosť DOOGEE je globálny výrobca koncových zariadení, ktorý prináša na celosvetový trh vysokovýkonné smartfónyc za rozumnú cenu a mnohé iné inteligentné koncové zariadenia. Podľa svojho sloganu „integrita, inovácia a pioniersky duch” sa spoločnosť rýchlo dostávirginia do roly vplyvného-a popredného timeáča na trhu s produktmi predávanými vo viac ako 200 krajinách a regiónoch Európy, Severnej Ameriky, Ázie, Stredného východu a Afriky.

Odkazy na priamy predaj:

Amazon (Španielsko) 
Amazon (Taliansko) 
Amazon (Francúzsko) 
Aliexpress

Viac informácií a fotografií nájdete na: http://www.doogee.cc/products-detail.php?ProId=69

DOOGEE hľadá globálnych distribútorov. Záujemci sa môžu hlásiť na: see@doogee.cc 

Viac informácií získate na: blair@doogee.cc

SUPPLY DOOGEE Worldwide

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *